Hakkımızda

DPM
DPM
DPM

Hakkımızda

Sektörde 15 yılı aşan bir tecrübeye sahip Yılmaz TAZE tarafından 2013 yılında kurulan DPM MAKİNA A.Ş. Başlangıç olarak “Tek Kullanımlık Ürün Sektöründe” faaliyet gösteren firmalar için maliyetleri düşürmeye ve üretim kapasitelerini arttırmaya yönelik teknolojik makinalar üretmektedir.

Müşteri talepleri doğrultusunda "Butik Makina İmalatına" yönlenen DPM Makina A.Ş. müşteri memnuniyetini ön planda tutarak müşterileri için "Çözüm" üretmektedir.

İmalatı yapılan tüm makinalarda sektördeki tüm yenilikler yakından takip edilmekte imalat ve montaj sonrası hızlı teknik destek ile müşteri memnuniyetinin her zaman en üst seviyede tutulması hedeflenmektedir. Firmamız politikası olarak belirli standartlardaki kendini kanıtlamış, bilinen ürün ve üreticiler ile çalışılmakta olup; tüm bunların müşteri başarısı ve memnuniyeti odaklı olduğu açıkça belirtilmektedir.

Çevreye ve İnsana dost teknolojilerin ön planda olduğu günümüz dünyasında; DPM MAKİNA AŞ. “İnsan-Doğa-Teknoloji” üçlemesinden yola çıkıp gelişen teknolojileri en faydalı bir şekilde kullanarak çevreye saygılı, verimli ve otomasyon odaklı makinalar üretmek için çaba sarf etmektedir.